Tel: 0(212) 352 13 31

Ionpure Ag Bazlı Isıya Dayanıklı Biositler

Ionpure Ag Bazlı Isıya Dayanıklı Biositler

   Ionpure Ag bazlı ısıya dayanıklı biyositler, kontrol edici ya da öldürücü etkisi olan kimyasal hammaddelerdir. Tabi bu biyositin genel tanımı olmasının yanında ıonpure olması ve ısıya dayanıklı olması, bu biyositleri diğerlerinden ayırmaktadır.

   Biyosit, bir ya da genellikle birden fazla aktif madde içeren bakteriler, mantarlar, su yosunları ya da küf içeren kimyasal hammaddelerdir. Bu maddeler, kimyasal ürünlerin ve üretimde kullanılan proseslerin aktif olarak performans göstermesini sağlar, bunu garanti eder. Ek olarak ürünlerin hem bakım hem de onarım maliyetlerini azaltır. Sık tercih edilmesindeki ana neden de insan ve hayvan sağlığının mikroorganizmalara karşı korunmasıdır.

   Ionpure dediğimiz ise sektörün gümüş iyonlusu olarak bilinen ve zaten kendi başına 500 dereceye kadar dayanıklı olan anti mikrobiyaldir. Genelde plastik ve kablolarda bakterilerin hem büyümesini hem de çoğalmasını önlemektedir. Ölü bakterilerin kokmasını da önleyerek koku, kirlilik gibi problemleri önler aslında. Yani aslında fazlasıyla güçlü bir anti mikrobiyal ajandır Ionpure. Adından da anlaşıldığı üzere zaten Ag yani gümüş içeriğe sahiptir ki bu nedenle bu adla anılmaktadır. Bütün bu özellikler bir arada incelendiğinde Ionpure Ag bazlı ve ısıya dayanıklı biyositler, küf, bakteri gibi faktörlere karşı gümüş koruma yapıp yüksek ısıya karşı da koruma yapmaktadır. Özellikle plastik ortamlarda kimyasal hammadde ihtiyacında olmazsa olmazlardandır ki hem koku önlensin hem de yüksek sıcaklıklara karşı koruma sağlansın.