Tel: 0(212) 352 13 31

Kimyasal Hammadde Firmaları

Kimyasal Hammadde Firmaları

Kimyasal Hammaddeler, endüstri alanında kullanılan herhangi bir ürünün elde edilebilmesi için gerekli olan maddelerin işlenmesinden önceki saf materyallerin genel adıdır. Hammaddeler, maddelerin kullanılacağı endüstri alanındaki gereksinimleri sağlayabilecek teknik özelliklerin temeline sahip olup olmadıklarına göre seçilir.
Eskiz Kimya olarak 2003 yılından beri müşterilerimize hizmet ettiğimiz biyosid ve ilaç hammadde alanlarında sunduğumuz her ürüne aynı yüksek kaliteyi aktararak ülkemizde olduğu gibi aynı zamanda dünya markaları arasındaki yerimizi almayı başardık. Günümüzde hizmet vermeye devam ettiğimiz ilaç sanayi, deterjan ve dezenfektan sanayi, tekstil ve deri sanayi, plastik sanayi, inşaat ve boya sanayi sektörlerinin her birinde yüksek kalite ve ekonomik çözümlerin aktarımıyla yüksek müşteri memnuniyetiyle başarılı geri dönüşler sağladık.
Günlük yaşantımızda dikkat çekmemesine karşın birçok yerde kimyasal maddelerle karşılaşmaktayız. Düşünülenin aksine bu maddelerin zararlı olmaması da yaşantımızda ne kadar büyük bir yere sahip oldukları düşüncesini kanıtlar niteliktedir. Normal yaşamımızı devam ettirebilmek için tükettiğimiz yiyecek ve içeceklerden akla gelebilecek zorunlu olarak kullandığımız her türlü cismin içeriğine kadar hayatımızın her yerinde sürdürülebilirlik için bu maddeler vardır.
Kimyasal hammadde ve madde satış hizmetini gerçekleştiren firmalar; gıda, ilaç, temizlik, boya, mobilya, metal üretim alanları, maden işleri, arıtma, kırtasiye malzemesi ve tarım işleriyle ilgili üretim yapan firmalara hizmet sunmaktadır. Bu bilgiler ışığında, aslında kimyasal maddelerin hayatımızın vazgeçilmez birer parçaları olduğunu anlamak daha kolay olmaktadır.
Kimyasal hammadde satış hizmeti veren şirketlerin neredeyse hepsi kendileri için özel alanlar seçmektedir. Seçilen bu endüstriyel alanların dışına çıkmadan firmalar satışlarını gerçekleştirmektedirler. Örneğin, ilaç ya da gıda kimyasal maddeleri alan olarak seçilmiş ise, herhangi başka bir kimyasal alanda satış gerçekleşmemektedir. Genel olarak çoğu firmanın endüstriyel hammadde satışı hizmetinde tek bir kimyasal gruba yönelmesinin yanı sıra bazı firmalar farklı sektörlerde bulunan birçok maddenin sektörlere satışını gerçekleştirmektedir.
Hammadde kaynakları sınırsız değildir ancak yenilenebilirlik özelliklerine göre iki ana başlık altında incelenirler. Kaynak rezervini yenileyebilme özelliği olan hammaddeler genellikle doğadan elde edilir. Uranyum, fosfatlar, demir, bakır ve altın gibi mineraller, kömür, petrol ve doğalgaz gibi fosil yakıtlar yenilenebilir kaynak grubunda yer almaktadır. Yenilenebilir kaynak grubunda olmalarına rağmen bu maddeler Dünya yüzeyinde belirli bir süre zarfında oluşmuşlardır ve tükendiklerinde yeniden oluşmaları uzun sürecektir.
Kimyasal hammadde satışı yapan lider firmalardan biri olan Eskiz Kimya markası olarak sizlere ihtiyaç duyduğunuz özellikler ve sektör kapmasında doğru ürünü satın aldığınızın garantisini vermekteyiz. Ürettiğimiz ve sattığımız kimyasal bileşenlerin fiyatı, istenen ürünün niteliğine, bileşimine ve miktarına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Fiyatlarda birçok etken değişim maddesi olduğundan dolayı, en doğru fiyat bilgisine ulaşabilmek adına bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarımız sizi sadece doğru ürüne yönlendirmekle kalmaz, aynı zamanda gerekli fiyat yardımı konusunda da sipariş miktarlarına göre ilgi gösterirler. Bu noktada satış ve üretimini sağladığımız tüm ürünler hakkında gerekli bilgileri almak ve diğer konularla ilgili sizlere yardımcı olabilmemiz için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın. Fiyat bilgileri dışında hakkında bilgi alabileceğiniz konular arasında ürün performansı, kullanım bilgileri ve ne işe yaradığı gibi özellikler yer almaktadır.
Eskiz Kimya firması olarak, endüstriyel maddelerin üretim ve satış sektörünün en önemli gereksinimi olan hammadde miktarını büyük ölçüde karşılayabilecek kaynak, tecrübe ve yeteneğe sahibiz. Gelişmiş laboratuar koşulları altında ürettiğimiz kimyasal hammaddeler, endüstri faaliyetlerine müdahale etmeden iş yerlerinde güvenle kullanılabilir. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak gerçekleştirdiğimiz kaliteli hizmet anlayışımızla bizi güvenle tercih edebilirsiniz.