Tel: 0(212) 352 13 31

Su Bazlı Yağ Çözücüler

Su Bazlı Yağ Çözücüler

   Su bazlı yağ çözücüler, yüzeylerdeki yağ lekelerinin kolaylıkla çıkartılmasını sağlamaktadır ve bunu oldukça güçlü bir şekilde gerçekleştirir. Su bazlı olmasının avantajı da haliyle su ile temas eden yüzeylerde kullanılabilir olmasıdır. Su ile temas eden her türlü metal ya da her türlü yüzeyden çok amaçlı şekilde yağı çözebilir ve bunu oldukça güvenli ve kesin bir şekilde yapar. Su bazlı yağ çözücüler, temizlik esaslı olup herhangi bir kokuya sahip olmayıp solvent de içermez. Yüksek konsantre özelliğiyle de oldukça ekonomik bir üründür.

   Su bazlı yağ çözücüler, yüzeylerde bulunan yağı ve kiri uzaklaştırır ve üstün bir temizlik sağlar. Normal şartlarda yağ çözücüler klorlu bir içeriğe sahip olur ya da benzen içerikli formülleriyle kötü bir kokuya sahip olurlar. Su bazlı yağ çözücülerde bu durum yoktur ve hem sağlıklı hem de güvenli biçimde temizlik sağlar. Uygulanan yüzeyin yapısına veya rengine asla zarar vermez.

   Yağ çözücüler, herhangi bir dış güce ihtiyaç duyulmadan yağ lekelerinden kurtulmayı sağlar ve fazlasıyla ekonomiktir. Su ile seyreltilmiş olması da ekonomik yandan desteklemektedir. Su bazlı yağ çözücüler, püskürtme yoluyla temizlik yapıldığında pompaların tıkanmasına neden olmaz. Ayrıca zemin temizleme makinelerinde de kullanıma uygundur, köpük de kontrol altında tutulur. Ayrıca yağ çözücüler, yüzey fark etmeksizin her yüzeyde kullanıma uygundur, bu sayede yağ lekeli bütün yüzeylerde etkisini gösterir.